Синтепоновий бізнес

А ви не хотіли б відкрити своє власне виробництво і заробляти на ньому до 250 тисяч щомісяця? Якщо все-таки хотіли б, то саме час розповісти вам про такому бізнесі, як виробництво синтепону.

Щоправда, варто уточнити, що стартові вкладення будуть потрібні досить значні — близько мільйона рублів. Однак при вмілій організації, вони окупляться за 5-6 місяців.

Перше, що потрібно зробити — знайти приміщення для встановлення обладнання. Далі можна переходити до підбору персоналу — бухгалтера, майстри і приблизно 10 робітників. Якщо вже найнятий персонал, відмінно, можна переходити до пошуку потенційних клієнтів.

Що стосується обладнання, то можна придбати лінію по виробництву саме продукції, а також можна купити і лінію для виробництва витратного матеріалу, а саме — спеціального волокна.

Вартість лінії може коливатися в районі 1-2 мільйонів. Підсумкова її ціна залежить від того, яку саме модель ви виберете.

Таким чином, список витрат складається з витрат на оренду приміщення, закупівлю сировини, обладнання та виплат зарплатного типу. Також варто включити в нього і витрати на рекламу готової продукції. Перевага даної продукції полягає в тому, що вона має досить широку сферу застосування.

Поділіться своєю думкою