Сигналізація з перцевим балончиком

Часи, коли звуки автомобільної сигналізації лякали оточуючих і змушували звернутися злочинців у втечу, давно пройшли. Сьогодні завывающей сиреною нікого не здивуєш — ми сприймаємо її як щось буденне. Ось і автовикрадачі прекрасно це розуміють і вміло користуються таким фактом. Настав час удосконалити захист автомобіля. На допомогу автовласникам приходить удосконалена модель сигналізації під назвою Blaster.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основна особливість унікального гаджета полягає в тому, що в нього вбудований мініатюрний перцевий балончик. Варто тільки злочинцеві зазіхнути на машину і спробувати проникнути в її салон, як він тут же отримає значну порцію газу, до складу якого входить екстракт стручкового перцю пекучого.

Радіус дії газової сигналізації досягає 190 метрів. Чутливість приладу можна налаштувати. В певному режимі балончик спрацьовує навіть при простому наближенні до автомобіля на дуже небезпечну відстань. Зафіксувати небезпека допомагає інфрачервоний випромінювач. Але в цьому разі сигналізація попереджає потенційного злодія гучним звуковим і світловим сигналом, а якщо це не допоможе, то в хід йде газ.

Blaster вже активно продається за кордоном. Налагодити поставки в Росію можна за допомогою Інтернету. Немає сумнівів у тому, що вітчизняним автомобілістам такий захист доведеться по душі.

Share your thoughts