Сигарета «зі смаком» кава: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Електронна сигарета лише перший мініатюрний вапоризатор. На зміну їй прийшов новий вигляд «інгалятора», з іншими смаковими властивостями — кавова сигарета. Її творець — компанія Eagle Energy Vapor. Тепер не тільки курці можуть побалувати себе сигаретою, але й затяті кавомани, які починають свій день з чашки підбадьорливого еспресо.

За словами співробітників Eagle Energy Vapor, кавова сигарета не настільки сильно шкодить здоров’ю людини, як звичайна чашка кави. Головним чином це пов’язано з вживанням меншої кількості кофеїну і відсутністю в ній цукру. Хоча виробник трохи лукавить, називаючи головною причиною створення кавової сигарети величезну зайнятість і брак часу на ранковий еспресо або будь-який інший перерву.

З допомогою кавових сигарет їх творці планують боротися зі зловживанням кофеїном. Адже для багатьох це вже просто звичка, ритуал.

Люди з «інерції» п’ють каву, а зробивши всього пару-трійку ковтків, забувають про нього, залишають остигати на столі. Тому Eagle Energy Vapor пропонує завзятим кавоманам використовувати кавові сигарети замість кави, повсюдно реалізується в брендових стаканчиках, яких в середньому за день один чоловік випиває більше 10.

Поділіться своєю думкою