Сидіння на унітаз для кішок

Всі любителі кішок відмінно знають, що домашня тварина — це не тільки радість, це ще й відповідальність. Досить багато клопоту щасливі володарі маленького волохатого дива відчувають з вихованням вихованця, а саме з привчанням його справляти нужду в строго відведеному місці. Практика показує, що всілякі маніпуляції з котячими наповнювачами, лотками і їх чищенням приносять мало задоволення, а бувають і взагалі марні. Компанія Feline Evolution запропонувала вирішити проблему радикально і відмовитися від використання традиційних «відхожих місць» для кішок, замінивши їх класичним унітазом, який є в кожній квартирі. І для цього співробітники фірми винайшли спеціальний гаджет — котяче сидіння для унітазів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Практика показала, що такий девайс має величезні плюси. Він є своєрідним тренажером, за допомогою якого коти і кішки легко освоюють навички поводження з людським санвузлом. Сидіння міцно прикріплюється до унітазу, але його можна використовувати і як окремий туалет — в комплекті з пристроєм поставляється спеціальна ємність з тридцятьма одноразовими пакетиками, які утилізуються відразу ж після того, як тварина зробила своє нехитре діло. Тобто конструкцію можна зібрати і встановити прямо на підлозі. Високі ніжки покликані навчити представника котячих встрибувати на унітаз.

Варто гаджет, здатний позбавити любителів котів від неприємного запаху і проблем з прибиранням, близько 95 доларів. Можна сміливо заявляти, що вітчизняний аналог за більш доступними цінами припаде до душі російським кошатникам.

Share your thoughts