Свято на честь розлучення

Японці — чемпіони по частині розвитку нестандартних видів бізнесу. Так, одному з жителів цієї країни прийшло в голову відкрити незвичайне святкове агентство — молодий підприємець спеціалізується на організації свят на честь розлучення, і, треба відзначити, що його справа процвітає.

Така ідея прийшла в голову Хірокі Тераї невипадково. Коли його друг, розлучившись з дружиною, нарікає на несправедливість: весілля всі відзначають з великим розмахом, а розлучення чомусь проходять непоміченими. А адже це не менш значуща подія в житті кожної людини, і його теж варто відзначати. Вислухавши товариша, Тераї вирішив зробити йому сюрприз і через кілька тижнів влаштував неймовірне свято на честь розлучення подружжя. «Сарафанне» радіо швидко рознесли цю новину по окрузі, і креативщик став отримувати нові пропозиції аналогічного характеру. Так і з’явився японський «Будинок розлучень».

Робота організації сьогодні чітко налагоджена. Колишні чоловік і дружина заздалегідь опрацьовують з упорядником сценарій свята, розповідають про причини розставання, а потім про це ж розповідають всім гостям шлюборозлучної «церемонії». Гості ж, в свою чергу, готують мови з побажаннями і приносять подарунки. Кульмінаційним моментом святкування є ритуал під назвою «розгром кілець», коли пара розбиває свої обручки. Цей обряд за значимістю можна порівняти з процесом розрізання весільного торта.

Святкувати розлучення Хірокі Тераї запропонував зовсім недавно, але з того моменту отримав вже більше 1000 пропозицій на організацію церемонії. Сьогодні стандартний спектр послуг оцінюється в 600-650 доларів. Доплативши, можна скористатися додатковими послугами, такими як пошиття дизайнерських шлюборозлучних костюмів.

Поділіться своєю думкою