Світиться килим

Нещодавно на суд британської громадськості виставили свій новий винахід дизайнери з Лондона. Їх унікальне творіння під назвою Footlume являє собою не що інше, як класичний килим. Але звичайним він виглядає лише на перший погляд. Варто наступити темряві, і килимок перетворюється в справжній порятунок для тих, кому в силу обставин доводиться пересуватися по власному будинку ночами в повному мороці.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ворс інноваційного підлогового покриття влаштований таким чином, що при натисканні стопою він починає видавати м’яке, ненав’язливе світіння, забезпечуючи безпеку свого власника при поході в туалетну кімнату або кухню за бутербродом в нічний час.

Практика показує, що «подорож» по кімнатах будинку в темряві часто виявляється небезпечним заняттям. Люди травмуються про кути меблів або про розкидані на підлозі дитячі іграшки. З появою в будинку электролюминесцентного килима ризик травм зводиться до мінімуму.

Цікаво, що покриття не тільки створює безпечну підсвічену доріжку, але і вміє в разі необхідності перевтілюватися в світломузику, підморгуючи в такт грає музичної композиції.

Винахідники поділилися плодом втілення своєї ідеї на крупній лондонській виставці, і їх проект вже привернув увагу значної кількості великих інвесторів.

Share your thoughts