Світяться шнурки

Заробити сьогодні можна, на чому завгодно. Прикладом успішного бізнесу без істотних стартових вкладень може стати відкриття невеликого виробництва, що спеціалізується на виготовленні світних шнурків для взуття.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це молодь, яка бажає виглядати креативно, стильно і виділятися з натовпу. Хтось робить ставку на зовнішність, прикрашаючи себе татуюваннями, незвичайними зачісками, эрокезами і т. д. Ну, а хтось йде більш легким і безпечним шляхом, роблячи ставку на оригінальні предмети гардероба. Кросівки зі світловим шнурками як раз такий варіант.

Створити стильний взуттєвої аксесуар своїми руками нескладно. Тобто виготовлення світних шнурків може цілком стати домашнім бізнесом. В основу виробу покладено прозорий, м’який силікон, всередину якого вибудовується світлодіод. Працює останній за рахунок невеликого електронного блоку і батарейок.

Люмінесцентна шнурівка може бути різних відтінків, але потрібно розуміти, що взуття з нею не підходить для занять спортом, так як зав’язати шнурки дуже туго не вийде. А ось для дискотеки або вечірніх прогулянок — саме те! Електронний блок дозволяє змінювати режим роботи шнурків. Елементи живлення справно працюють до 70 годин без підзарядки.

Щоб просунути свій товар у маси, необхідно зробити грамотну рекламу. Пропонуйте продукцію через Інтернет, розміщуйте оголошення на тематичних форумах, створіть власний сайт і групи в соціальних мережах. Особливо затребувана така продукція буде в літній період часу, тому, якщо ви володієте елементарними знаннями у фізиці і хочете пристойно на цьому заробити, не тягніть — починайте діяти прямо зараз!

Share your thoughts