Світяться цеглини

Оригінальний і ексклюзивний будівельний матеріал для облаштування садових доріжок і паркових зон запропонувала своїм клієнтам англійська компанія Smart Solar. Співробітники фірми винайшли унікальний цегла, який вміє світитися в темряві.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Справедливості заради потрібно відзначити, що новинка являє собою цегла тільки за формою. Виготовляється гаджет із спеціального ударостійкого пластику. У корпус виробу вбудований потужний нікель-металгидридный акумулятор, що збирає сонячну енергію протягом і віддає її в темний час доби. Світіння забезпечується якісними світлодіодами.

Інженери-розробники стверджують, що їх винахід можна використовувати не тільки для благоустрою присадибних ділянок. Світяться цеглу допоможуть забезпечити безпеку на проїжджих частинах та тротуарах, якщо з них викласти бордюр.

До речі, пластик настільки міцний, що з легкістю витримує масу легкового автомобіля. Акумулятори після закінчення терміну служби можна легко замінити на нові.

Унікальні гаджети вже надійшли в продаж через Інтернет. Вартість однієї подвійний упаковки встановилася на позначці в 59 доларів. Компанія Smart Solar не має стаціонарних торгових точок, тому перебуває в постійному пошуку партнерів у Всесвітній павутині.

Share your thoughts