Світяться автомобільні диски

Кожен власник автомобіля прагне зробити свою машину неповторною і унікальною в своєму роді, привносячи в її дизайн оригінальні нововведення. Тому послуги спеціаліста з тюнінгу завжди затребувані.

Світяться автомобільні диски — це модно, стильно і оригінально. Саме світяться частини авто підкреслять вашу індивідуальність на дорозі. Світлодіоди світяться наклейки поступаються місцем створення світяться автомобільних дисків.

Для того, щоб пофарбувати диски, потрібно:
1. Люмінесцентна фарба.
2. Розчинники.
3. Краскопульт.
4. Скотч малярський Скотч.
5. Гумові рукавички.

Технологія фарбування:

1. Обклеїти скотчем диски, залишивши вільними місця, які задумано пофарбувати.
2. Знежирити і загрунтувати підготовлену поверхню.
3. Приготувати фарбу, додавши в неї затверджувач.
4. Фарбопультом нанести фарбу на диск. Дати їй повністю висохнути і потім повторно розпорошити фарбу.

Після висихання другого шару видаляємо скотч. Світиться автомобільний диск готовий. Вимкнувши світло перевіряємо ефект.

Для налагодження бізнесу знадобиться невелике приміщення, достатньо буде орендувати гараж. Також необхідно буде для початку роботи орендувати краскопульт, власний пульверизатор ви зможете придбати після виконання першого ж замовлення, купити фарбу і диски. Якщо ви почнете роботу з фарбування дисків замовника, витрат на покупку дисків не буде потрібно.


Для старту бізнесу необхідні інвестиції в розмірі 70 тис. руб. Фарбування чотирьох дисків коштує 4,5 тис. крб. Чистий прибуток становить 1 тис. руб. Таким чином, обслуговув 70 машин, ви окупите всі витрати.

Кращою рекламою вашого бізнесу будуть перші ж пофарбовані вами диски. Приверне клієнтів і вміло організована реклама в інтернеті. Договори з власниками магазинів автозапчастин та автосалонів, яким ви будете виплачувати відсоток за кожного направленого до вас клієнта, збільшать потік зацікавлених автолюбителів.

Поділіться своєю думкою