Світна шапка

Здавалося б: ринок головних уборів давно освоєний. Ну, що ще нового можна принести в ці набридлі шапки, кепки, капелюхи всіх кольорів і відтінків? Виявляється, можна! І цей факт довели креативні дизайнери з Норвегії.

Норвезький проект, в першу чергу, спрямований на підвищення інтересу дітей до головних уборів. Відомо, що вперті хлопці і дівчата не дуже-то шанують шапки навіть в холодну погоду і постійно намагаються їх зняти в таємниці про батьків. Але шапку, яку винайшли молоді дизайнери, із задоволенням носять не тільки діти, але і дорослі. Секрет популярності нового предмета гардероба полягає в тому, що при настанні сутінків він починає виділяти м’який, ненав’язливий світло.

Такого ефекту вдалося досягти тим, що до основної нитки, яка складається з вовни вівці і альпака, додана ще одна світловідбиваюча ниточка. Така шапка чудово захищає від зимових холодів, а також робить переміщення по темних вулицях безпечним.

Світна шапка стала в Норвегії хітом сезону. Можна не сумніватися, що і в нашій холодній країні подібна продукція буде затребувана.

Поділіться своєю думкою