Свідок на японській весіллі

У країні висхідного сонця вже традицією стала участь в якості свідка на весіллі — екзотичного південноафриканського тварини. Парнокопитне, що живе у високогір’ях Анд, підкорило японців не тільки своїм вишукано-шляхетним виглядом, дивовижної білизною м’якої пухнастої шерсті і схожістю з доброї дитячою іграшкою, але і покірним доброзичливим характером.

Японцям доставляє задоволення фотографуватися з чарівним альпака, схоже, що йому також приємні фотосесії. До того ж і витрат на цього свідка зовсім не потрібно: достатньо надіти на шию пухнастика ошатний краватку-метелика і шикарний весільний вид забезпечений. Тому зовсім не випадково ніжні альпаки вже стали символом японської весілля.

Власники японського готелю Epinard Нацу пропонують організаторів весіль особливу послугу — орендувати альпаку для весільного торжества. Тварина живе у зоопарку неподалік від готелю. Запрошений на весілля альпака прибуває на урочистий захід в супроводі наглядача і з великим задоволенням дозволяє потім нареченому і нареченій фотографуватися разом з ним.

Поділіться своєю думкою