Свічки з кольоровим полум’ям: бізнес-ідеї в гаражі, інноваційні ідеї, іноземні, минимлаьные вкладення

Свічка — незамінний атрибут романтичного вечері, затишних посиденьок з сім’єю і неповторний елемент декору. А якщо загориться свічка незвичайним полум’ям? Бізнесмен з Китаю Лу Цзин відповів на це питання і дав старт нової ідеї бізнесу.

Люди використовують свічки сотні років. Воскові і парафінові служили джерелом світла в будинках. Гелієві, різьблені і ароматичні стали елементами інтер’єру сучасності та заповнили приміщення заспокійливими ароматами.

Бізнесмен з Китаю Цзін Лу пішов далі і придумав свічки з кольоровим полум’ям. В господарстві вони навряд чи стануть в нагоді, а любителі вишуканих штучок знахідку оцінять. Компанія виробляє 20-сантиметрові свічки, невеликі чайні, класичні, свічки для торта і лампади.

Полум’я створює з’єднання солей. Для початку парафін треба розтопити, потім додати розплавлений інгредієнт. Сіль із сільнички і нітрат натрію змусять свічку палахкотіти помаранчевим або жовтим кольором. Хлорид натрію додасть червоний відтінок, як і нітрат стронцію, а хлорид калію — фіолетовий. При з’єднанні хлориду або стеарату міді з парафіном вийде синій колір, а в результаті змішування хлориду барію або міді зі свічок — зелений.

Виготовити свічки можна за допомогою апарату «Дюжина». За одну годину пристрій створює 48 одиниць: спочатку додається розплав солі в розплавлений парафін або віск, потім цей коктейль заливається в «Дюжину».

Автор ідеї стверджує, що свічки не токсичні, не оставлают слідів на поверхні і не містять ні тварин, ні рослинних жирів.

Єдиний мінус у тому, що полум’я розгорається через 3-5 хвилин. Свічки з кольоровим полум’ям горять менше, ніж парафінові.

Реалізувати продукт ви можете на ринках хенд-мейду, через сувенірні магазини, спеціалізовані точки продажу квітів або романтичне кафе. Свічки з кольоровим полум’ям зацікавлять організаторів свят та весіль. На один стіл можна поставити три свічки трьох різних кольорів: червоного, зеленого і синього. Одна свічка продається за 50 рублів. Поставивши по 3 штуки на 50 столів, ви витратите 150 свічок і заробите 7 500 рублів за вечір. Така гра явно варта свічок.

Поділіться своєю думкою