Сушка овочів

Сушені овочі і зелень складають гідну конкуренцію своїм свіжим і замороженим побратимам. У такій продукції зберігаються практично всі корисні речовини, при цьому зберігається вона набагато довше, та й займає мінімум простору. Бізнес по сушінню овочів має досить високі перспективи.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для розвитку такого роду діяльності підприємцю бажано організувати власне овочесховище, яке буде заповнюватися в сезон за найдоступнішими цінами. Витрати на благоустрій сховища і самого цеху будуть, звичайно, чималі, так як якісне обладнання оцінюється в мільйони рублів, але і окупність бізнесу при таких істотних витратах досить оперативна. Як правило, інвестиції повертаються до свого власника не пізніше, ніж через 4 роки.

Рентабельність підприємства, що спеціалізується на сушіння овочів, оцінюється в 15-20%. Якщо організувати виробництво повного циклу, що включає не тільки сушку, але й сортування, фасування, упаковку, то можна істотно збільшити дохід. Упаковані для роздрібної торгівлі сушені овочі коштують на порядок вище, ніж ті, які призначені виключно для продажу оптовими партіями.

Share your thoughts