Суші у тубах: бізнес-ідеї для жінок, мінімальні вкладення, для початківців

Суші — одне з найпопулярніших в Росії страв. Звичайно, воно адаптоване під смаки наших співвітчизником має мало спільного з традиційним японським частуванням, і тим не менш, складно знайти росіянина, який жодного разу не пробував роли і місто, в якому немає жодного закладу, де можна поїсти суші.

Правда вибратися в кафе або ресторан заради ролів виходить далеко не завжди, а доставка на дім, має свої мінуси — довгий час очікування і така умова, як мінімальна сума замовлення.

Суші у тубах позбавлені всіх цих недоліків

Адже покупець може вибрати вже готову страву, не витрачаючи час на очікування замовлення, і купити рівно стільки, скільки йому хочеться. Суші у тубах можна запросто перекусити під час короткої обідньої перерви.

Щоб налагодити бізнес, можна піти більш складним шляхом і освоїти виробництво ролів самостійно. А можна укласти договір на вигідних умовах з уже чинним суші-баром, продаючи його продукцію в тубах і отримуючи з цього свій відсоток.

Ключовий фактор успіху точки з продажу суші в тубах — правильне розташування. Перед відкриттям не зайвим буде подивитися цікаву для вас точку, порахувати пішохідний трафік, перевірити наявність поблизу цільової аудиторії, в основі якої — молоді жінки.

Не забудьте про привабливому і яскравому оформленні своєї точки, а також можливості забезпечити правильне зберігання товару: роли — продукт швидкопсувний.

У загальній складності на старті вам може знадобитися близько 700 тис. рублів. У суму входячи реєстрація бізнесу, купівля прилавки і обладнання, а також виплата зарплати співробітникам.

Закупівельна ціна 1 порції ролів, якщо ви оберете варіант співпраці зі стороннім виробником, становить 120 рублів. Продавати її можна по 180 рублів. Продавати по 150 одиниць продукції в день, ви можете розраховувати на чистий прибуток в розмірі 100 тис. рублів щомісяця.

Поділіться своєю думкою