Супер-терка для зелені

Всі люди, хоч якось пов’язані з кулінарією, чудово знають, наскільки часом проблематично буває нарізати зелень для приготування супу, салату або будь-якої іншої страви. Процес цей нудний і довгий, та й красиво нарізати зелені листочки виходить далеко не завжди. Вирішення проблеми знайшли співробітники американської корпорації «Microplane», які створили унікальну в своєму роді тертку для зелені.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій являє собою контейнер у формі тубуса. Кришка місткості відкривається всередину завантажується зелень, потім кришку кладуть на місце і починають прокручувати корпус. Такі скручують руху дають можливість порубати стільки трави, скільки необхідно, без особливих зусиль.

У конструкції гаджета під назвою «Microplane Herb Mill» передбачено кілька міцних сталевих ножів які ріжуть рівно, акуратно і дуже тонко. Сама терка зроблена дуже добротно, вона прекрасно переносить водні процедури в посудомийній машині.

Ось такий нехитрий, на перший погляд, агрегат зумів значно полегшити працю не тільки професійних кухарів, але і рядових домогосподарок. Сьогодні супер-терка «Microplane Herb Mill» активно продається в американських магазинах за ціною 20 доларів. Розробники планують незабаром організувати постачання свого продукту в інші країни.

Share your thoughts