Супер-куртка для мотоциклістів

Любителі мотоциклів — це, свого роду, адреналінщіков. Професійні байкери і новачки часто не думають про те, що безпека їх транспортного засобу далека від ідеалу. На щастя, на допомогу мотоциклістам приходять сучасні технології та креативні виробники, які роблять все можливе, щоб їзда на двоколісному транспорті була більш безпечною. Наприклад, новатори з французької компанії «Raylier» нещодавно здивували ринок унікальної мотоциклетної курткою.

Особливість нового предмета гардероба полягає в тому, що він світиться. Так, шкіряна косуха розливає м’яке світло, що виходить від світлодіодних смуг, вшитих у спинну і грудну частину виробу. Відтінок лампочок можна вибирати самостійно. Основні кольори — білий і червоний.

Сама куртка виготовлена з високоміцної шкіри і укріплена особливою захисною оболонкою, сприяє зниження травмонебезпечності при падінні. Супер-одяг вже активно використовують європейські байкери. Можна не сумніватися, що і російські мотоциклісти будуть в захваті від такої стильної і функціональної новинки.

Share your thoughts