Суп з залізної риби

Не так давно камбоджійські медики знайшли нову можливість вирішити національну проблему, а саме — допомогти місцевим жителям заповнити недолік заліза в організмі.

У продаж надійшла Lucky Iron Fish — залізна рибка.

При варінні і взагалі приготуванні будь-якої страви в бульйоні або власному соку, необхідно опустити в каструлю на 10 хвилин. Протягом даного проміжку часу, враховуючи термальне вплив, метал виділить в бульйон активні елементи, не небезпечні й навіть корисні для організму людини. Для повного комплекту, туди ж можна додати трохи лимонного соку. Активні речовини, що містяться в ньому, забезпечать кращу засвоюваність заліза організмом.

Здається, казка про кашу з сокири стає все більш і більш реальною.

Потрібно також відзначити, що камбоджійці, в більшості своїй, не довіряють сучасній медицині, рідко використовують аптечні ліки та інші новомодні медичні примочки. Однак, рибка тут є символом щастя, а тому викликає довіру з боку покупців.

Термін зберігання новинки становить 5 років, важить вона приблизно 200 грамів, а довжина її становить 8 див. Коротше, рибка має дуже компактні параметри. Потрібно також знати, що подібна залізна риба, а точніше, її застосування дозволяє без зайвого праці і витрат проводити профілактику анемії і інших захворювань.

Поділіться своєю думкою