Сумка з підігрівом

У наш метушливий час все менше часу залишається на дотримання нормального режиму харчування. Зловживання фаст-фудами і перекуси всухом’ятку на бігу негативно впливають на людське здоров’я. Чи То справа дуже смачна домашня їжа?! Повноцінне гаряче харчування і додає енергії, і зміцнює імунітет і підвищує настрій. Над проблемою офісних працівників, які не мають можливості їсти протягом для гарячу їжу, задумалися американські новатори і знайшли вихід зі сформованої ситуації. Вони винайшли унікальну сумку з підігрівом, призначену спеціально для зайнятих людей.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій під назвою «Lunch Box USB Warmer» з вигляду виглядає як невеликий шкіряний кейс. Розміри сумки 208×147×77 мм Незважаючи на компактність, гаджет досить місткий. У нього можна покласти кілька контейнерів з їжею.

Працює «Lunch Box USB Warmer» за допомогою USB-шнура. Досить приєднати сумку до звичайного комп’ютера, трохи почекати, і теплові подушки, вбудовані в конструкцію, підігріють їду до 60⁰С.

Варто унікальний підігрівач їжі всього 29 доларів. Це досить демократична вартість для такого корисного девайса. Продається сумка в стаціонарних магазинах поки тільки на території США, але придбати диво-кейс можна і через Інтернет.

Share your thoughts