Сучасний бізнес на ретро-грі

Напевно ви чули про кишенькової гри, розробленої за мотивами популярного мультфільму «Ну постривай». Якщо ви не раз замислювалися про те, щоб створити який-небудь власний бізнес нестандартного формату, то можна розглянути ідею створення аналогічного вуличного атракціону. Що необхідно для втілення такого бізнесу?

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Власне, все, що потрібно зробити — орендувати площу на території з високою прохідністю або відповідне приміщення, купити атракціон і зробити його установку. Зокрема, мова тут йде про відомого атракціоні «Вовк ловить яйця». Варто знати, що за габаритами і зовнішнім виглядом такі атракціони можуть істотно різнитися між собою.

Що стосується вартості, то ціна на такий агрегат може істотно відрізнятися в залежності від виробника і стану. Новий апарат обійдеться вам в 80-100 тисяч рублів, а ось ті, що раніше перебували у використанні, будуть коштувати 30-40 тисяч.

Зовні він виглядає як звичайна арка, з обох боків якої розташовані жолобки для подавання яєць. А роль вовка в даному випадку виконують самі гравці. Тільки врахуйте, що яйця в даному випадку використовуються не справжні, а штучні. Їх «вилов» проводиться за допомогою спеціальної кошика.

Share your thoughts