Стильна захист для квіткових горщиків

Всі любителі кімнатних рослин, у яких в будинку є тварини і діти, відмінно знають, як складно захистити квіти від посягань вихованців або необережного пустощів дітей. В результаті квіткові горщики частенько опиняються на підлозі, і потім доводиться довго вимивати рассыпавшуюся землю. Вирішення проблеми знайшли італійські дизайнери, які створили унікальну захист для кімнатних рослин.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Все геніальне, як завжди, виявилося просто. Захист під назвою «Planty Cover» являє собою своєрідний чохол, який надівається на горщик і стягується зверху шнурком. Виходить, що ґрунтовий шар знаходиться «під прикриттям», і доступ до нього закритий і для дітей, і для тварин.

Особлива структура покриття «Planty Cover» не заважає квітам рости і не надає додаткової ваги горщика. Розробники пропонують можливість оснастити чохол сигналізацією, яка оперативно спрацює у випадку падіння рослини з підвіконня або полиці.

«Planty Cover» проводиться в різних розмірах і широкій колірній гамі. Підібрати відтінок захисного покриття можна під будь-який інтер’єр. Засобу для запуску серійного виробництва винаходи були зібрані досить швидко на краудфандингової майданчику Kickstarter, але для російських просторів такий товар поки ще більша рідкість. Той факт, що чохли для квіткових горщиків припадуть до душі нашим співвітчизникам, незаперечний, тому бізнесменам-початківцям варто подумати про реалізацію подібного проекту в Росії.

Share your thoughts