Стиліст для молодих мам

Психологія жінки, нещодавно стала матір’ю, досить складна для розуміння звичайної людини. Багато молоді матусі втрачають почуття впевненості, замикаються в собі і просто перестають стежити за зовнішністю і красою, вважаючи, що колишньої привабливості вже не повернути.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Допомогти таким жінкам вирішила дизайнер-стиліст Мері Мішель Літл, яка створила власний інтернет-сервіс під назвою One Chic Mama. Основна цільова аудиторія імідж-студії онлайн — це представниці жіночої статі, які вже відчули радість материнства або тільки очікують поповнення в сім’ї і хочуть поліпшити стиль і вдосконалюватися.

Крім онлайн-консультацій, Мішель часто проводить виїзні заняття, збираючи на семінарах по створенню іміджу, підбору підходящої одягу, косметики, зачіски величезне число представниць прекрасної половини людства.

Сьогодні подібна діяльність забезпечила стиліста високим і стабільним доходом, але спочатку Мішель не ставила мети заробити — вона дуже хотіла допомогти жінкам повернути інтерес до життя. Загалом, це той випадок, коли ентузіазм і людська доброта незаплановано стають відмінним джерелом заробітку.

Share your thoughts