Створено унікальний охолоджуючий хіджаб: Інноваційні ідеї

Багато хто з нас у спекотні літні дні з співчуттям дивляться на жінок-мусульманок, в силу традицій вимушених носити хіджаб. Якщо ще в недалекому минулому традиційні хіджаби шилися з виключно натуральних тканин, слідуючи багатовікової традиції, то жінки, спрятавшее своє тіло під національним одягом, не відчували дискомфорту. Згадаймо, адже споконвіку чоловіче населення Середньої Азії, в літню спеку, одягнувшись у ватяні халати і пов’язавши тюрбани на голові, сиділи в чайханах і пили гарячий зелений чай. І відчували себе дуже комфортно, не страждали від високих температур. Жінки ж рятували свій організм під численними складками хіджабу, виконаного з натуральних тканин.

З розвитком новітніх технологій натуральні тканини хіджабу поступово стали замінювати сучасними нейлонами, капронами, тобто доступною навіть найбіднішої частини населення синтетикою, в якій в холод — холодно, а в спеку — жарко.

Американська компанія з Огайо створила новий хіджаб з інноваційного нейлону. Якщо зазвичай чорна тканина поглинає до 90% сонячних променів, у результаті чого розігрівається, то технологія охолодження, характерна для нового нейлону, навпаки, відображає до 70% сонячного світла від поверхні тканини, забезпечуючи тим самим ефективний захист від високих температур навколишнього середовища. При цьому тканина хіджабу володіє ще і водовідштовхувальним ефектом — вода буквально скочується з її поверхні. Таким чином, огайские технологи забезпечили комфорт і подбали про здоров’я всіх, носять хіджаб.

Поділіться своєю думкою