Створення звукозаписної студії: бізнес-ідеї у сфері сервісу

Ця бізнес-ідея присвячена творчим людям, які крутяться в музичному середовищі. Відкриття власної студії звукозапису — шанс перетворити захоплення у справу всього життя!

Вам буде потрібно кілька мільйонів рублів, щоб відкрити студію, в якій музичні колективи запишуть нові альбоми, а читці — аудіокниги. Частина приміщень ви зможете здавати музикантам для репетицій.

Колектив студії буде складатися з звукорежисера, адміністратора та прибиральниці. Загальний зарплатний фонд буде доходити до 200 000 рублів. Приміщення вибирайте в будівлі з цегли — цей будматеріал краще відображає звук. Будинок мав знаходитися на віддалі від гучних місць: залізниць, поліцейських стільникових вишок, ліній метрополітену і трамваїв. Наверх залазити теж не варто: краще розташуватися в підвалі, де менше зайвих вух. Висота стелі в приміщенні повинна становити три метри.

Передбачте паркування недалеко від входу: так клієнтам не доведеться чертыхаться, несучи важкий обладнання з машини в студію.

Приміщення повинне бути розбите на дві суміжні кімнати площею близько 50 квадратних метрів кожна і з’єднане вікном. В одній — апаратної розташується звукорежисер. В іншій, де буде стояти мікрофон, музиканти.

Якщо дозволяють площі, обладнайте кут для відпочинку. Орендна плата за приміщення далеко від центру міста обійдеться від 50 000 до 150 000 рублів на місяць в залежності від регіону.

В орендованому приміщенні належить посилити надійність электопроводки і звукоізоляцію (до 80=90 децибел). Зазвичай ізоляція приміщення обходиться в 100 000 рублів плюс оплата робітникам. При цьому, доведеться провести обробку приміщення протипожежними сумішами.

З обладнання придбайте мікрофони зі стійками, ударну установку, пульт звукозапису, комп’ютер і комбопідсилювачі. Досвідчений звукорежисер допоможе вибрати апаратуру, і можливо, на чомусь заощадити. Разом з меблями витрати по цій статті витрат будуть варіюватися від 300 000 до 700 000 рублів.

Просувайте студію через знайомих, форуми і роздачу флаєрів на клубних концертах.

В годину послуги студії коштують від 600 до 1 000 рублів. Звукорежисер може принести на зведенні 2 500-5 000 рублів. Непоганий дохід приносить запис аудіокниг — від 8 000 рублів — і реставрація раритетних записів. Одна апаратна може заробляти від 300 000 до 500 000 рублів на місяць при гарній завантаженості.

Корисні посилання

Музична школа для дорослих

Створення корпоративних відеороликів

Поділіться своєю думкою