Створення унікальної іграшки при покупці

Яких тільки бізнес-проектів не існує сьогодні! Починаючим підприємцям вже дуже складно знайти незайняту сферу, в якій можна розвиватися без втручання конкурентів. А, між іншим, такі сфери все ж таки є. Наприклад, оригінальною ідеєю для бізнесу здатне стати створення унікальних іграшок прямо в присутності покупців.

Суть проекту проста: ви орендуєте невелику площу у великому торговому центрі або розважальному комплексі і починаєте продавати м’які іграшки, але не цілком, а частинами. Тобто ви пропонуєте цільової аудиторії іграшкові запчастини, з яких вони самі мають можливість сконструювати для себе «плюшевого друга». Клієнти вибирають деталі, а продавець займається їх складанням.

В асортименті такої незвичайної торгівельної точки повинно бути все що завгодно: основи для іграшок різних кольорів і відтінків, лапки, вушка, хвостики, носи, очі, різноманітний одяг, прикраси та аксесуари. Обов’язково купіть «пищалки» — стандартні і звукозаписні. Тобто, по суті, вам потрібні набори напівфабрикатів для виготовлення ексклюзивного іграшкового шедевра.

Практика показала, що нечисленні торгові точки подібного типу, наявні в нашій країні, користуються величезним успіхом. В європейських країнах такий бізнес працює дуже давно, і сьогодні навіть є франшизи відомих іграшкових компаній. Так що спробувати безперечно варто. Можливо, не далекий той день, коли ви й самі зможете запропонувати всім бажаючим придбати франшизу вашої фірми!

Поділіться своєю думкою