Створення скульптур з паперу

В європейських країнах паперові скульптурні композиції користуються величезним попитом. З такого нехитрого матеріалу як папір можна створювати справжні витвори мистецтва, а якщо освоїти майстерність, є можливість ще й отримувати від свого незвичайного вміння хороший дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Одним з найвідоміших паперових скульпторів на Заході є Джефф Нишинака. Талановитий художник створює з паперу шикарні роботи, частина з яких досягає декількох метрів у висоту. При правильно виставленому освітленні його інсталяції створюють ефект 3D завдяки своїй багатошаровості. Вартість шедеврів Нишинака починається від 1500 доларів і доходить до 30 000 доларів. І це тільки за фігури середніх розмірних параметрів! При цьому купуються вони дуже добре! Так чому б не спробувати створити подібний бізнес і у нас в Росії?

Почати варто з вивчення техніки створення паперових скульптур. Існує кілька способів, про кожну з яких можна знайти детальну інформацію в Інтернеті. Перегляньте наявні матеріали і виберіть найбільш прийнятний для вас варіант. Не соромтеся на перших порах брати за основу і копіювати роботи знаменитих художників. З часом ви зможете проектувати і виконувати паперові інсталяції за власними ескізами. Обов’язково постарайтеся освоїти портретне напрямок.

Пропонувати до продажу паперові скульптури і портрети можна через ту ж Всесвітню павутину, на ярмарках, через сувенірні магазини і т. д. Варіантів досить багато. Якщо ваші роботи дійсно якісні та оригінальні, покупці на них обов’язково знайдуться.

Share your thoughts