Створення шаржів

Якщо ви володієте художнім талантом і вміло звертаєтеся з простим олівцем, то бізнес-ідея по створенню шаржів — відмінний варіант для заробітку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Шарж представляє собою гумористичний портрет. Малюються такі картини досить швидко, промальовування дрібних деталей не потрібно, треба просто домогтися подібності та зробити акцент на окремих рисах образу, що підкреслюють характер клієнта. Шаржі бувають як індивідуальними, так і груповими (кілька осіб на одному портреті).

У техніці створення шаржу можна навчитися з нуля, але художні навички мати необхідно. Шаржист зобов’язаний добре відчувати анатомію людини. Багато корисної інформації на цю тему можна знайти в мережі Інтернет, але не зайвим буде пройти спеціалізовані курси — програма навчання коштує недорого, але на заняттях ви дізнаєтеся про всі тонкощі такого ремесла.

Починайте свою практичну діяльність з малювання шаржів по фотографії. Коли досягнете значних успіхів, можна переходити до портретів з натури. У професіоналів на створення гумористичного зображення людини йде не більш 10 хвилин. Прагнете до цього результату!

Заробити на шаржах можна кількома способами. Відкрийте свою майстерню, шукайте замовлення через Інтернет або ж малюйте прямо на вулиці (остання послуга вкрай актуальна для весняно-літнього сезону). Якщо талант шаржиста у вас дійсно є, монетизувати його не складе труднощів!

Share your thoughts