Створення сайту онлайн-планування приміщень

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Багато хто з нас стикалися з проблемою якщо не створення інтер’єру кімнати або квартири з нуля, то хоча б перестановки меблів і часткового оновлення обстановки. Сучасні технології дозволяють нам в режимі 3D відтворити всі наші мрії. При цьому головне — в реальності при обладнанні приміщення не виявиться дисгармонії в колірній гамі і невідповідності габаритів меблів обраного приміщення.

Вміло організований сайт онлайн-планування приміщення є перспективним прибутковою справою. Відомо, що існують подібні безкоштовні сайти. Але всі вони далеко не досконалі. Безсумнівним попитом буде користуватися сайт, на якому кожен відвідувач зможе побудувати свою власну квартиру з усіма нюансами.

Вам слід подбати, щоб на сайті був представлений як можна більш широкий асортимент меблів, сантехніки, різних аксесуарів. При цьому вам необов’язково укладати договори з магазинами та салонами: подання вами їх продукції стане безкоштовною рекламою для них. Надалі, коли у ваших клієнтів буде можливість замовляти меблі безпосередньо на сайті, ви зможете отримувати від цього додатковий значний дохід. Для залучення клієнтів до вашого сайту можна передбачити таку послугу, як онлайн-консультація професійного дизайнера.

Корисним для сайту будуть і розміщені на ньому статті в допомогу тим, хто збирається робити ремонт, наприклад, на тему: як підібрати шпалери для кухні, якою повинна бути дитяча, інтер’єр спальні в стилі «прованс» і т. д.

Добре буде, якщо відвідувачі сайту зможуть роздрукувати сподобалися їм 3D-проекти і викладати власні, які можна буде обговорювати на форумі. Ідеально, якщо під кожним предметом меблів, сантехніки або аксесуаром буде вказана його ціна та адресу магазину, де він продається.

Добре продуманий сайт онлайн-планування стане надійним джерелом стабільного доходу.

Share your thoughts