Створення оригінальних підвісних клумб

Красиві, яскраві квіткові клумби в саду — предмет гордості власників присадибної ділянки. Але далеко не кожному під силу створювати оригінальні рослинні шедеври своїми руками. Якщо ви володієте хорошим смаком, розбираєтеся в кольорах і любите садівництво, то бізнес-ідея по створенню ексклюзивних підвісних клумб на замовлення — відмінний варіант для гідного заробітку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вкладення в даний бізнес для підприємців-початківців мінімальні: вам потрібно закупити стандартний набір садового інвентарю, добрива, насіння рослин, контейнери і грунт. Якщо говорити окремо про контейнерах, то варто придивитися до підвісних моделей — вони вкрай оригінально виглядають і відкривають широкий простір для творчості. За допомогою таких ємностей деякі умільці створюють цілі «висячі» сади в мініатюрі. Контейнери випускаються в двох видах: суцільні і перфоровані. Для квітів більш придатний другий варіант, але в комплект до них доведеться придбати водонепроникний вкладиш.

Перед тим, як підібрати рослини для вашої оригінальної клумби, порадьтеся з клієнтом. Для деяких догляд за представниками флори не буде обтяжливим, іншим же хочеться, щоб їх клумби якось обходилися без пильної уваги і при цьому радували око.

Щоб підвісні клумби служили тривалий час, обов’язково використовуйте для посадки квітів тільки якісну грунт і хороші добрива. Ні одне, навіть саме витривала рослина, не буде рости в невідповідному для нього землі. Тому для композицій вибирайте квіти, які більш або менш схожі за вимогами. Наприклад, чудово уживуться в одній підвісний клумбі петунії, фуксії, маргаритки і вербени.

Для залучення клієнтів знадобиться якісна реклама. Презентуйте свій талант в Інтернеті та ЗМІ. Якщо ваше майстерність дійсно заслуговує уваги, то ви будете забезпечені гідним заробітком цілий рік — в зимовий період можна займатися створенням оригінальних клумб в зимових садах.

Share your thoughts