Створення онлайн-ігор

З розвитком комп’ютерних технологій аудиторія геймерів неухильно зростає. Любителі комп’ютерних ігор з нетерпінням чекають цікаві новинки і готові вбивати годинник часу і платити справжні гроші за віртуальну власність.

Монетизувати власний проект можна кількома способами.

Можна, наприклад, встановити одноразовий платіж, зробивши який, користувач отримує доступ до гри. Далі плата береться тільки за оновлення гри і доповнення до неї. Цей спосіб належить, здебільшого, до тривимірним серверним ігор.

З браузерних іграшками все набагато простіше. Користувач завантажує програму та починає грати абсолютно безкоштовно. Але в онлайн-режимі гри передбачена можливість різноманітних покупок — умінь для персонажів, посилень і т. д.

Нерідко браузерні ігри оснащується так званими «обмінними пунктами». В цих точках людські гроші можна замінити віртуальними, а потім вже на цю валюту здійснювати покупки в грі.

Щоб монетизувати гру, потрібно, перш за все, завоювати певну цільову аудиторію.

Якщо ваша розробка сподобається користувачам інтернету, дозволено вводити в неї елементи, які можна придбати тільки за реальні гроші. Так заробіток піде набагато активніше.

Поділіться своєю думкою