Створення онлайн-ігор

З розвитком комп’ютерних технологій аудиторія геймерів неухильно зростає. Любителі комп’ютерних ігор з нетерпінням чекають цікаві новинки і готові вбивати годинник часу і платити справжні гроші за віртуальну власність.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Монетизувати власний проект можна кількома способами.

Можна, наприклад, встановити одноразовий платіж, зробивши який, користувач отримує доступ до гри. Далі плата береться тільки за оновлення гри і доповнення до неї. Цей спосіб належить, здебільшого, до тривимірним серверним ігор.

З браузерних іграшками все набагато простіше. Користувач завантажує програму та починає грати абсолютно безкоштовно. Але в онлайн-режимі гри передбачена можливість різноманітних покупок — умінь для персонажів, посилень і т. д.

Нерідко браузерні ігри оснащується так званими «обмінними пунктами». В цих точках людські гроші можна замінити віртуальними, а потім вже на цю валюту здійснювати покупки в грі.

Щоб монетизувати гру, потрібно, перш за все, завоювати певну цільову аудиторію.

Якщо ваша розробка сподобається користувачам інтернету, дозволено вводити в неї елементи, які можна придбати тільки за реальні гроші. Так заробіток піде набагато активніше.

Share your thoughts