Створення картин «ошибана»

Картини в техніці «ошибана» вперше почали виготовляти в Японії понад шість століть тому. Потім це мистецтво підкорило і європейські країни. Такі картини являють собою художні шедеври, створені за допомогою звичайного полотна і висушених рослин. Освоївши майстерність їх створення, можна побудувати прибутковий домашній бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Велика частина витратних матеріалів в сезон заготовлюється художниками самостійно. Знайти і засушити під пресом гілки дерев, кору, листя, квіти, трави не складе праці. Але врахуйте, що картини в техніці «ошибана» припускають наявність в їх складі лише представників флори з незмінною структурою, тобто сушити рослинні компоненти необхідно з особливою обережністю. Щоб початковий зовнішній вигляд зберігався якомога довше, створену композицію дуже часто поміщають під скло, з-під якого викачують повітря для утворення вакууму.

Навчитися мистецтву створення «ошибана» нескладно — всі необхідні знання можна почерпнути з Всесвітньої павутини. Коли у вас вийде виготовити перші вдалі роботи, можна переходити до пошуку клієнтів та просування своєї творчості. Демонструйте картини друзям і знайомим, викладайте їх у власні фотографії групи в соціальних мережах, пропонуйте свої шедеври в сувенірні магазини.

Середня собівартість одного готового виробу коливається в діапазоні від 50 до 1000 рублів. Продаються картини в японській техніці у багато разів дорожче. Тому, якщо ви володієте хорошою фантазією, посидючістю і працьовитістю, то створення картин «ошибана» — ідеальний бізнес для вас!

Share your thoughts