Створення інтерактивних підлогових покриттів

Інтерактивне підлогове покриття — сучасне ноу-хау в дизайні інтер’єрів. Незвичайний підлогу зі спецефектами не тільки прикрашає простір, але і може стати прекрасним рекламним носієм. Займаючись монтажем інтерактивних підлоги можна побудувати прибутковий бізнес.

Цільова аудиторія початківця бізнесмена максимально широка і різноманітна. Вся справа у величезних можливостях інноваційних технологій. Інтерактивний підлога може бути абсолютно будь-яким. Наприклад, в рибному ресторані можна зробити покриття, що транслює мерехтливу водну гладь, в товщі якої плавають рибки. Відвідувач навіть зможе чути звук своїх кроків, ступаючи по цій «воді». Високотехнологічні підлоги можуть реагувати на рух і модернізуватися при кожній зміні положення стопи. Тому їх можна сміливо використовувати в нічних клубах для покриття танцполу.

Система управління інтерактивними статями інтуїтивно зрозуміла. Спецефекти налаштовані за бажанням користувача. Можна не сумніватися, що послуги з монтажу покриття будуть неодмінно затребувані. Головне — зробити грамотну рекламну кампанію і намагатися вести демократичну цінову політику.

Share your thoughts