Створення фотозон

Фотосесії з використанням тематичних фотозон сьогодні на піку популярності. Зробити фотознімок на пам’ять в незвичайній обстановці дуже цікаво, і на створенні фотолокаций можна побудувати досить прибутковий мікробізнес з мінімальним стартовим капіталом.

Щоб створити фотозону для певного свята (весілля, дня народження, Нового року, корпоративу), знадобиться близько 15 000 рублів і багато фантазії. Якщо підприємець-початківець наділений творчими здібностями і має почуття смаку, то проект безумовно буде мати успіх.

Почати можна з створення фотозон для дитячих заходів.

Важливо, щоб локація була яскравою і барвистою, при цьому зовсім необов’язково мати великий бюджет: повітряні кулі, стрічки, картон коштують зовсім недорого, а якщо придбати звичайний офісний принтер, можна значно спростити собі завдання.

Щоб майбутні замовники могли бачити, що ви хочете їм запропонувати, оптимально створити макет фотолокации в комп’ютерній програмі, але якщо відповідної техніки та навичок не є, то можна обійтися і без цього.

Чудові фотозоны можна створити із звичайного картону. Собівартість цього матеріалу не перевищує 200-300 рублів, а споживча ціна в 5-6 разів вище.

Прибуток від перших недорогих замовлень можна вкласти в купівлю оргтехніки, яка дозволить створювати більш складні декорації і знаходити престижних, платоспроможних клієнтів (торгові мережі, промислові підприємства тощо).

Щоб просунути свої послуги, можна скористатися соціальними мережами, а також розмістити рекламу в ЗМІ та друкованих виданнях.

Поділіться своєю думкою