створення бадьорого або релаксуючого музичного сервісу

Велику популярність у користувачів останнім часом придбав унікальний у своєму роді музичний сервіс Brian.fm. Винахідники подібної програми заповнюють її особливими мелодіями і композиціями, прослухавши які, можна швидко налаштується на ефективну і плідну трудову діяльність або, навпаки, розслабитися. На сервісі навіть є музика, яка здатна боротися з безсонням.

Команда творців цього сервісу провела дуже ретельні дослідження в тандемі з нейробіолог, тому розробники сміливо стверджують, що їх ноу-хау повністю відповідає опису і чудово виконує свої функції.

Кожна композиція — це твір, створений за допомогою алгоритмів штучного інтелекту. Щоб отримати бажаний результат, досить послухати музику протягом 10-15 хвилин.

Кажуть, дієвість мелодійних мотивів вже підтверджена американськими спортсменами-борцями, які щодня слухають музику, щоб підвищити власну працездатність і концентрацію уваги.

Brian.fm можна використовувати в онлайн-режимі, або завантажити його у формі програми для різних мобільних гаджетів. Власникові надається можливість оцінити переваги протягом певного часу безкоштовно, повна місячна підписка коштує 3,99 долара.

Поділіться своєю думкою