Студія пирографии

Оригінальних ідей розвитку бізнесу в сучасному світі існує величезна безліч. Насамперед, у сфері виготовлення незвичайних подарунків та сувенірів. Одна з них — послуга у створенні пиропринта (випалювання зображення на фанерних листах або деревині).

Безумовно, як і будь-який інший бізнес, відкриття студії пирографии вимагатиме певних витрат. Однак, якщо все ретельно продумати і розрахувати, то можна прийти до висновку, що «шкурка варта вичинки».

Перший час можна займатися створенням картин прямо на дому, поки не з’явиться достатня кількість клієнтів.

А щоб не робити все вручну краще всього придбати спеціальний верстат. Його ціна — близько 60 тисяч рублів. З ним процес піде значно швидше.

Матеріал, на якому будуть выжигаться зображення (фанера не тонше 5 мм), можна придбати в будь-якому будівельному магазині. А для забезпечення безпеки (своєї і свого майна) не зайвим буде придбати вогнегасник.

Потрібно розуміти, що для отримання стабільного високого доходу необхідні навички в області створення пиропринта. Погані, неякісні картини купувати ніхто не стане. Тому треба або відразу навчитися красиво випалювати, або запросити на роботу професіонала.

Вартість портрета формату А4 — 3,5 тисячі рублів, при тому, що витрати на матеріали вимірюються сотнями рублів. Не більше.

Поділіться своєю думкою