Студія плетіння кіс

Красива ажурна коса — справжня прикраса будь-якої дівчини. Примітно, що таку зачіску професіонали здатні зробити і при відсутності значної довжини і густоти волосся. Зачіски з косами дуже зручні, вони добре переносять капризи погоди і актуальні як в будні, так і в свята. Саме тому відкриття власної студії плетіння кіс є высокоперспективной ідеєю для бізнесу.

Для реалізації проекту не потрібно значного стартового капіталу. Окремого приміщення не потрібно — достатньо орендувати невелику територію у великому торговому центрі з високою прохідністю. Це може бути затишний «острівець» у 5-6 кв. м. Обов’язково надайте потенційним клієнтам хороший огляд: робота майстрів притягує погляди і викликає бажання до них звернутися. Врахуйте, що студія не повинна простоювати: найкраща реклама в цьому разі — наочна діяльність. Якщо клієнтів немає, то майстри можуть плести коси один одному.

З обладнання для студії косоплетения потрібно придбати зручне крісло. Особливо важливо зручність, якщо планується надавати послугу плетіння афрокосичок. Процедура дуже тривала, тому клієнту має бути комфортно. Також потрібно диванчик для очікування черги, велике дзеркало і перукарня візок для інструментів. Обов’язково організуйте невелику вітрину з матеріалами (шпильками, шпильками, прикрасами для волосся, стрічками тощо).

Клієнт повинен мати можливість вибору, тому наявність каталогу зачісок — обов’язкова умова для вашої студії.

Якщо ваш проект зможе отримати хорошу репутацію, то заробіток буде стабільним круглий рік. Найпростіша зачіска з косою коштує не менше 400 рублів. Ціна залежить від складності. Але, в будь-якому випадку, вигода буде дуже відчутною.

Поділіться своєю думкою