Студія микроблейдинга

Сфера краси вважається сьогодні однією з найбільш високоперспективних для початківців бізнесменів. Звичайно, конкуренція серед великих салонів краси досить велика, але зайняти своє місце в цій ніші можна, якщо вибрати правильну вузьку спеціалізацію. Наприклад, чудовим варіантом стане відкриття студії микроблейдинга брів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб стати успішним підприємцем, потрібно всього лише пройти короткострокові курси і отримати звання майстра микроблейдинга. Знайти школу, яка надає освітні послуги такого типу, нескладно, але вибирайте викладачів з хорошою репутацією. Можливо, варто відправитися за знаннями в Москву або Санкт-Петербург. Коли необхідні навички отримані, можна приступати до реалізації проекту.

Мінімальна сума стартового капіталу складе 300 000 рублів. Сюди входять витрати на навчання (близько 70 000 рублів) витрати на реєстрацію бізнесу, оренду приміщення, рекламну кампанію, закупівлю обладнання та меблювання (кушеток, комплекти м’яких меблів, дзеркал, шаф і полиць, інструментів для микропигментирования, апарату для видалення старого татуажу тощо).

Майстру микроблейдинга буде потрібно, як мінімум, 2 помічника: спеціаліст з бухгалтерського обліку та адміністратор груп у соціальних мережах. На перших порах можна працювати поодинці, але, коли кількість клієнтів зросте, виконувати всі обов’язок відразу буде важко.

Якщо ви дійсно майстер своєї справи, та ще й провели грамотну рекламну кампанію, то окупити стартові інвестиції можна всього за півроку роботи. Як показує практика, навіть невеликі студії микроблейдинга заробляють, в середньому, 70 000 рублів прибутку, тому вкладення повертаються до власників досить швидко.

Share your thoughts