Студія малювання піском

Заняття творчими видами діяльності допомагає людям розслабитися, зняти стрес та й просто проявити свої таланти. Мати оригінальне, незвичайне хобі сьогодні не тільки приємно, але й модно. Саме тому, відкриваючи студію малювання піском, можна розраховувати на хороший клієнтський потік і гідний прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пісочна арт-терапія — заняття дуже цікаве. Практикувати його можна вже з маленькими дітками, починаючи з півтора років. Тобто, цільова аудиторія бізнесмена досить широка. Малювання піском буде цікаво як дітям і підліткам, так і творчої частини дорослого покоління різних професій.

Для простоти вирішення проблем з організацією бізнесу можна спробувати попрацювати за франшизу, але і самостійно відкрити пісочно-художню студію нескладно. Спочатку слід оформити ІП і знайти відповідне приміщення, в якому можна розмістити повноцінний комплект обладнання — 1 викладацький і 6 учнівських столів для малювання піском. Повноцінний світловий «стіна» обійдеться підприємцю в 45-60 000 рублів. Плюс, буде потрібно додатковий капітал на закупівлю витратних матеріалів — піску, всіляких художніх інструментів, відеообладнання.

Варто врахувати, що пошук фахівців з малювання піском і арттерапії слід починати в самому початку підприємницького шляху. Як тільки майстри знайдені, можна приступати до інших етапів.

Середня вартість франшизи студії малювання піском становить 1000 000 рублів. Практика показує, що терміни окупності цієї суми вкладень не перевищують 12 місяців, а власник оригінального бізнесу отримує в місяць близько 90 000 рублів чистого прибутку.

Share your thoughts