Студія аеродизайну

Багато замислюються про відкриття власного бізнесу, але відкладають цю ідею в довгий ящик, бо думають, що для втілення мрії необхідний значний стартовий капітал. Насправді, все значно простіше. Маючи підприємницьку жилку, робити гроші можна буквально з повітря. І це вже довели ті, хто відкрив власні студії аеродизайну, маючи при цьому мінімальні початкові кошти.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Аеродизайн приміщень (прикраса повітряними кулями) — напрям для нашої країни відносно нове. Звичайно, кульки на весілля, дні народження та інші урочистості розвішували у всі часи, але зробити це стильно, красиво і оригінально здатен тільки професіонал, яким, до речі, може стати практично будь-яка людина. Якщо ви володієте креативним мисленням і гарним естетичним смаком, то двері в цей поки ще малоконкурентный бізнес для вас відкриті!

Для початку зареєструйте ІП і продумайте власну маркетингову стратегію. Осягати ази майстерності аеродизайну не тільки нескладно, але і дуже захоплююче. Щоб стати затребуваним в даній ніші, необхідно бути професіоналом у своїй справі! Навчитися робити шедевральні картини із звичайних куль можна не тільки у «гуру повітряного майстерності». Сьогодні у величезній кількості доступні докладні відеоуроки, тому навчатися можна і самостійно, озброївшись комп’ютером з виходом в Інтернет. Вивчіть техніки надування кульок, плетіння з них гірлянд, створення фігур і композицій. Тільки після цього можна приступати до втілення задуманого в життя.

Для студії аеродизайну необхідно закупити кулі та певне обладнання: компресори, насоси, балони з гелієм, клеючі і кріпильні засоби. На перших порах можна взагалі обійтися без офісу, приймаючи замовлення по телефону. Але обов’язково необхідно створити гарне портфоліо, сайт в інтернеті і провести яскраву рекламну кампанію, яка дозволить дізнатися про вас широкої цільової аудиторії.

Практика показує, що рентабельність такого бізнесу становить близько 40%. Стартові вкладення невеликі — близько 30 000 рублів. Окупність студії при цьому вкрай оперативна. Навіть при мінімальній кількості замовлень на старті всі витрати можна окупити вже в перший місяць роботи. Розкручена студія аеродизайну стабільно буде приносити своєму власникові 100 000 рублів щомісяця.

Share your thoughts