Студія аеробіки Zumba

Зумба-аеробіка стрімко набирає популярність серед представниць прекрасної статі. Цей новий тип фітнесу, в основі якого покладено руху з латиноамериканських танців і запальна музика, освоєний поки в мінімальних масштабах. Навіть у великих містах ще мало фахівців з зумбе. Вивчивши дане майстерність і відкрити власну студію зумба-аеробіки, можна побудувати прибутковий бізнес.

Реалізувати проект досить просто. Для початку потрібно знайти хороших інструкторів або освоїти ази аеробіки самостійно. Другий варіант найбільш вигідний. Наступний крок — пошук приміщення для занять. Можна укласти договір з одним або кількома фітнес-клубами свого міста, пропонуючи розширити їх спектр послуг та віддаючи за погодинну оренду території частину прибутку. Це найбільш зручно, так як можна охопити більш широку цільову аудиторію, викладаючи на різних кінцях населеного пункту. З часом вам можуть знадобитися помічники. Їх, до речі, можна пошукати серед ваших учнів.

Організуйте грамотну рекламну кампанію. Цільової аудиторії необхідно донести всі плюси зумба-аеробіки, переваги перед звичайним фітнесом. Якщо все зробити правильно, то обійти конкурентів і переманити до себе жіночу аудиторію не складе праці.

Share your thoughts