Студентський тоталізатор

Ідея незвичайного і перспективного бізнес-проекту прийшла в голову двом закордонним студентам Джеремі Герберту і Стівену Вульфу. Молоді люди дружили з дитинства і разом вступали до університету. Екзаменаційні сесії не завжди приносили бажаний результат. Джеремі загрожувало відрахування. І одного разу Стівен запропонував товаришеві незвичайний суперечка: якщо той здає майбутній іспит на оцінку «відмінно», він заплатить йому 100 доларів. Якщо ж Джеремі провалиться, то він повинен буде віддати одному 50 доларів. Завзятий двієчник отримав потужний стимул, азарт зробив свою справу, і іспит був зданий на «відмінно». І це далеко не єдиний позитивний результат у цій історії: після неї зародилася ідея створення унікального інтернет-порталу під назвою Ultrinsic.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сайт Ultrinsic — це своєрідний студентський тоталізатор, який створює фінансову мотивацію до навчання. Студенти різних навчальних закладів реєструються на порталі, роблять ставки або пропонують свої кандидатури в якості випробуваного.

Ідея «вистрілила»! Вже в перші декілька місяців після відкриття на Ultrinsic було зареєстровано понад 8000 користувачів. Природно, кожен з них хотів заробити за допомогою власного розуму, і в результаті вийшла чудова мотивуюча гра.

Ситуації на іспитах бувають різними. Далеко не завжди вдається здати їх успішно. Тому заробляють на порталі час від часу всі: і ті, хто робить ставки, і ті, на кого ставлять. На сьогоднішній день Ultrinsic приносить своїм творцям значні доходи, одержувані від рекламодавців, адже проект вже став мегапопулярним. У нашій країні аналогів поки не є, і це відмінний шанс для початківців підприємців проявити себе!

Share your thoughts