Стрижка газонів

Прекрасною бізнес-ідеєю для початківців, дозволяє в сезон заробити чималі кошти, є стрижка газонів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У цій справі є дві основні складові: обладнання та клієнти. З обладнання вам буде потрібно хороша газонокосарка електрична ручна коса, а також засіб пересування, на якому було б зручно перевозити весь робочий інвентар (потрібно автомобіль фургонного типу). Замовники на стрижку газонів і облагороджування прибудинкової території з’являються з приходом весни, і потреба в послугах газонокосильщика у них не падає до середини осені. Важливо грамотно підійти до питання пошуку клієнтів і охопити максимально широку цільову аудиторію.

Потрібно розуміти, що ваші клієнти — це, як правило, господарі великих заміських котеджів, у яких достатньо грошей, але дуже мало часу для догляду за садом, в тому числі і за газоном. Таким людям завжди буває простіше найняти фахівця, який зробить їх прибудинкову територію привабливою професійно.

Щоб заявити про себе, підприємцю необхідно провести якісну рекламну кампанію. Найменших витрат зажадає розклеювання оголошень. Можна домовитися з торговими точками, що спеціалізуються на продажі різних садівничих приладдя, і розмістити свою рекламу в них. Але швидше за все справа піде, якщо ви будете об’їжджати потенційних замовників самостійно, розповідати їм про свої переваги, пропонувати доступні ціни. Придумайте якусь знижку для перших 10 клієнтів — такі маркетингові ходи завжди діють.

Якщо ви будете виконувати свою роботу на вищому рівні, то нові замовлення не змусять себе чекати — в цьому бізнесі прекрасно функціонує «сарафанне» радіо.

Share your thoughts