Струминне цементування грунту

Технологія струминного цементування грунтових поверхонь з’явилася порівняно недавно — близько 30 років тому. Сьогодні її активно застосовують у розвинених країнах, таких як Японія, Британія, Італія. Але в Росії вона поки з якоїсь причини не надто популярна. Конкуренція мінімальна, а перспективи величезні. Пропонуючи послуги струминного цементування ґрунту, можна побудувати прибутковий бізнес.

Струминне цементування ще іменують ін’єкційним. Причина цього криється в подібності процесу з виконанням уколов звичайним шприцом. Тобто струмінь цементу під високим тиском подається в грунт, продавлюючи його і одночасно перемішуючись з ним. Коли суміш твердне, утворюється абсолютно новий матеріал — грунтобетон. Характеристики його просто вражають: грунтобетон дуже міцний і стійкий до деформації. І не має значення, з яким типом ґрунту велися роботи — результат завжди буває ідентичний.

Технологію з успіхом застосовують при будівництві тунелів, огорож, при влаштуванні котлованів. Таким чином можна відмінно зміцнити фундамент при реконструкції та надбудови будівель.

Грунтобетонние палі зводяться дуже швидко. Підготовчі роботи мінімальні. Найважливіше — придбати спеціалізоване обладнання, і можна починати заробляти! Потрібно відзначити, що вартість установки повноцінної чимала — вона обчислюється мільйонами рублів. Але при стабільному попиті і великих замовленнях окупити вкладення можна за 2,5-3 роки.

Поділіться своєю думкою