Стрілянина з гармат картопляних

Так звані картопляні битви — це відносно новий вид розваги, який охопив сьогодні більшість західних країн. Стрільба з картопляних гармат — це захоплююче, цікаво і дуже захоплююче. Можна не сумніватися, що в нашій країні така забава приживеться не гірше, головне — правильно подати концепцію.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сама гармата функціонує за рахунок стисненого повітря. Іноді в якості толкательной сили для «ядра» виступають суміші горючого газу з киснем. Найзручнішим знаряддям для гармати вважаються бульби звичайної картоплі, звідси і з’явилася назва гри. Стріляти ж можна й іншими предметами схожої форми, зокрема, яблуками, мандаринами, тенісними м’ячами і т. д.

Всі затія створена заради секундного wow-ефекту, який виходить при пострілі. Снаряд може проходити відстань від 5 до 200 метрів, в залежності від конструкції метального знаряддя. Середня довжина гармати складає 1,5 метри. Сконструювати її можна самостійно. Собівартість буде не вище 1500 рублів. Ідеальний матеріал, як показала практика, — це сантехнічні поліетиленові труби.

В Інтернеті можна знайти безліч інструкцій по складанню картопляної гармати. У нас цей напрямок поки що не розвинене, а ось в Америці влаштовують цілі змагання з метання плодоовочевих культур за допомогою нехитрих пристроїв, далекобійність яких часом вражає.

Share your thoughts