«Стрічкові» історії: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Любите почитати в дорозі, але частенько забуваєте взяти з собою книгу? Тоді вам напевно буде цікаво дізнатися про нових апаратах, встановлених в Греноблі.

Дані автомати не торгують напоями і не друкують касові чеки, хоча і використовують касову папір. Тільки от друкується на ній не вартість покупки, а короткий захоплююче чтиво. Автором розробки є видавництво Short Edition, яке спеціалізується на виданні коротких оповідань, розрахованих на 3 хвилини читання. На думку співробітників вищезгаданої компанії, в літературі не існує так званих «низових» жанрів. Сперечатися з цим твердженням ми не станемо. Навпаки, зазначимо, що такі «стрічкові» історії допомагають людям скоротати час у дорозі або довгій черзі за чим-небудь.

Сьогодні в місті встановлено 8 подібних автоматів. Стоять вони в місцях знаходження основних визначних пам’яток міста та міській бібліотеці. Така локація обумовлена тим, що саме тут найчастіше буває безліч туристів з усього світу, які після огляду визначних пам’яток сідають в автобус і рухаються далі по маршруту. Отже, саме вони зацікавлені в такому читанні під час дороги.

Поділіться своєю думкою