Страхова компанія

Закони нашої країни, що стосуються обов’язкового страхування, породжують виникнення все нових страхових компаній і високої конкуренції серед них. Але, при бажанні, навіть починаючий підприємець має можливість стати одним з лідерів ринку. Головне — цілеспрямованість і грамотний підхід.

Страхова компанія реєструється як юридична особа, ІП тут не підходить. Вибирайте найбільш відповідну вам форму з можливих. Це може бути ТОВ, ВАТ чи ЗАТ. Важливе питання — статутний капітал компанії. Якщо фірма не спеціалізується на страхуванні життя людей, то розмір статутного капіталу не може бути нижче 20 000 000 рублів. І це необхідно буде підтвердити документально.

Щоб отримати ліцензію на страхову діяльність, компетентні органи необхідно надати безліч документів, включаючи повноцінний бізнес-план. Так що почніть саме з нього, потім розробіть індивідуальні правила страхування і тарифи.

Страхова фірма повинна обов’язково мати власний офіс. Можливо, згодом ви відкриєте кілька його філій.

Перш ніж приступити до реалізації проекту, уважно вивчіть страховий ринок у вашому регіоні. Якщо він сильно перенасичений, то потрібно буде ретельно продумати шляхи «обходу» конкурентів. Практика показує, що навіть у складних конкурентних умовах вкладення у відкриття страхової компанії окупаються протягом 4 років, але для цього слід запастися терпінням і продумати маркетингову стратегію. Без реклами у цьому бізнесі — нікуди, тому обов’язково найміть хороших рекламників.

Поділіться своєю думкою