Стояння в черзі як бізнес

Розпочати власну справу без наявності стартового капіталу можна, пропонуючи свої послуги за стояння в чергах. Цей вид бізнесу чудово підходить студентам, домогосподаркам, пенсіонерам та іншим членам суспільства, що володіє достатньою кількістю вільного часу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть проекту проста. Як відомо, навіть у вік високих технологій без черг в нашій країні не обходиться ніколи. Натовпи людей товчуться біля кабінетів лікарів, у ФМС, консульствах, БТІ, Пенсійних фондах, ЗАГСах і т. д. Далеко не у кожного вистачає сил, нервів і часу, щоб вистояти і дочекатися своєї черги. І ось тут на допомогу приходять професійні «черговики», готові за певну плату позбавити клієнта від неприємного процесу очікування.

Будьте впевнені, нетерплячі клієнти готові викласти не одну сотню рублів, щоб тільки не сходити з розуму в задушливих коридорах держустанов. Тому перспективи у цього роду бізнесу без вкладень величезні. Все, що потрібно від підприємця — початківця- це самому набратися терпіння і в потрібний момент викликати клієнта за допомогою телефону. А якщо раптом він затримається, то його місце нікуди не загубиться: просто можна по черзі пропускати поперед себе тих, хто стоїть ззаду до приїзду вашого черговика.

Важливо заздалегідь обговорювати з замовником час і місце стояння в черзі. Чим раніше ви зумієте дістатися до призначеної мети, тим більше шансів виявитися першим. А потім залишається тільки зателефонувати з клієнтом і повідомити, що він може під’їжджати.

Оплата стягується, як правило, погодинна. В середньому, за першу годину можна брати 250-300 рублів, за кожен наступний — 200р. Так що за допомогою власної терплячості і пунктуальності можна непогано заробити без істотних зусиль.

Share your thoughts