Стоматологія для кішок

Далеко не кожному відомо, що у домашніх тварин теж болять зуби, і навіть частіше, ніж у людей. Особливо страждають від зубного болю кішки. За вивчення цієї проблеми взялася група англійських студентів з ветеринарного коледжу, яким їх ідея згодом дозволила стати успішними бізнесменами.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Молоді люди заснували невеликий стоматологічний кабінет для кішок, який дуже швидко розрісся до масштабів повноцінної клініки. Послуга виявилася дуже затребуваною. Власники мурчащих створінь везли своїх улюбленців у незвичайний кабінет буквально зі всіх довколишніх регіонів. Ідея виявилася дуже вдалою!

Справа в тому, що представники котячих починають відчувати проблеми з зубами в досить ранньому віці. Більше половини кішок і котів, що дожили до 4-х років, мають високу ймовірність розвитку пародонтозу. Тобто до середини життя чотириноге створіння може і зовсім залишитися без зубів. Плюс, кішки дуже часто ламають ікла, що також негативно позначається на їхній життєдіяльності та активності. Англійські студенти не тільки лікують кішок карієс, очистити ротову порожнину від каменю і нальоту, а також відновлюють зламані зуби (нарощують їх).

Потрібно відзначити, що в Росії стоматологічний бізнес, пов’язаний з тваринами, практично не розвинений. Тому підприємцям-початківцям варто поміркувати над питанням реалізації подібного проекту!

Share your thoughts