Столярний цех

Популярність натуральної деревини та виробів з неї зростає щодня. Новомодні екологічні тренди беруть своє. Саме тому, заснувавши власний столярний цех, можна зібрати значний капітал в короткі терміни.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Асортимент підприємства може бути вкрай широкий: за допомогою стандартних столярних інструментів можна виготовляти вікна, двері, а також погонажні вироби.

Для реалізації проекту доцільно закупити не окреме обладнання, а повноцінну виробничу лінію, яка включає в себе верстати для розкроювання матеріалів, обробки заготовок, складання та шліфування готових виробів, а також камеру для фарбування. Багатофункціональні агрегати оцінюються сьогодні в 190-200 тисяч рублів.

Крім лінії, потрібні й інші столярні атрибути, такі як вологоміри, рулетки, пили, електричний лобзик, електрорубанок, штангенциркуль, шуруповерт, дриль, потужний вентилятор і т. д.

Для повноцінного цеху достатньо площі 60 кв. м. Загальна сума стартового капіталу складе близько 800 000 рублів. Цього з лишком вистачить і для оренди приміщення, та для придбання обладнання, та для закупівлі сировини на перший час, і на деякі інші витрати. Прогнозовані терміни окупності вкладень — 8-9 місяців.

Share your thoughts