Стодневная сорочка

Кожному чоловікові добре відома проблема швидкого забруднення сорочок. Цей предмет гардеробу необхідно міняти щодня, що завдає чимало клопоту не лише представникам сильної статі, але і їх дамам серця. Від щоденних турбот, пов’язаних з пранням і прасуванням чоловічих сорочок, вирішила позбавити своїх клієнтів компанія Wool&Prince. Співробітники цієї фірми розробили унікальну сорочку, яку не потрібно ні прати, ні прасувати протягом цілих 100 днів!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Тестові зразки виробів були представлені на суд громадськості лише минулого літа і дуже швидко привернули увагу великих інвесторів. Сорочка дійсно протягом більш, ніж 3-х місяців не міняє свій зовнішній вигляд і зберігає свіжий, приємний аромат. Цього вдалося досягти завдяки особливому матеріалу, що носить назву Cotton-Soft. Саме з нього були зшиті перші стодневные сорочки. Cotton-Soft миттєво вбирає вологу, вироблювану потовими залозами, і відштовхує забруднення.

Сьогодні винахід можна придбати тільки за попереднім замовленням за ціною 100 доларів за одиницю товару. У найближчому майбутньому творці сорочки планують розширити свою колекцію і випустити серію інших незагрязняемых предметів гардероба.

Share your thoughts