Стіл-тренер з пінг-понгу: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Німецький тесляр-проектувальник похвалився своїм новим винаходом. Томас Майєр створив спеціалізовану стільницю для настільного тенісу, яка здатна тренувати гравців і підвищувати їхню майстерність. Новий стіл для пінг-понгу став дипломною роботою молодої людини.

Винахідник вмонтував в стіл пару Full HD проекторів. З їх допомогою поле для гри перетворюється в своєрідний екран, який приносить новачкам на ігровому терені велику кількість корисної інформації.

Наприклад, заміна живому тренеру показує траєкторію руху тенісного кульки. На столі також спалахують мішені, в які повинні цілитися гравці для відпрацювання точності удару. Крім того, за допомогою інтерактивного столу можна дізнатися силу удару, швидкість польоту м’ячика і багато інші відомості. У програму вбудовані пристрої два режиму: перший — тренувальний, другий — ігровий.

Стіл-тренер підраховує статистику, постійно оновлює її і таким чином дозволяє гравцеві оцінювати свої здібності, відзначаючи сильні сторони і слабкі місця. Щоб була можливість збирати всі необхідні дані, Майєр оснастив ракетки для гри в пінг-понг пристроями бездротового зв’язку.

Також для зручності користувачів за грою постійно спостерігають два невеликих пристрою для відеозапису від Playstation.

Інтерактивний стіл-тренер поки створений в єдиному екземплярі, але розробкою всерйоз зацікавилися великі компанії, що спеціалізуються на виробництві устаткування для пінг-понгу.

Поділіться своєю думкою